Επιτροπές Εργασίας

Οι αποφάσεις του εκάστοτε διοικητικού συμβουλίου διεκπαιρεώνονται με την εθελοντική εργασία των μελών των Επιτροπών Εργασίας του συλλόγου.

Η κάθε Επιτροπή αναλαμβάνει από έναν τομέα του πολύπλευρου έργου του συλλόγου. Μέσα από την εμπλοκή των μελών μας στις διάφορες επιτροπές εργάσιας, προάγεται η συνεργασία, η ομαδικότητα και η ανάπτυξη σχέσεων μεταξύ των συναδέλφων.

Οι υφιστάμενες Επιτροπές Εργασίας έχουν συσταθεί από τον Ιανουάριο του 2020.

 

Επιτροπές ΕργασίαςΜέληΘέση
1. Επιτροπή Διαφώτισης, Διασύνδεσης και Επικοινωνίας
Συγκροτήθηκε στις 25/1/20
1. Μελανή ΙωάννουΠρόεδρος
2. Φλωρεντία ΓαβριήλΓραμματέας
3. Ανδρέας ΑλεξάνδρουΕκπρόσωπος ΔΣ
4. Βασιλική ΤιττώνηΜέλος
5. Ιωάννα ΠαυλίδουΜέλος
6. Μαρία ΙγνατίουΜέλος
7. Αγγελική ΧρυσάνθουΜέλος
2. Επιτροπή Οικονομικών
και Εξεύρεσης Πόρων
Συγκροτήθηκε στις 1/2/20
1. Άννα ΒιολάρηΠρόεδρος
2. Απόστολος ΑμπράζηςΓραμματέας
3. Ανδρέας ΑλεξάνδρουΕκπρόσωπος ΔΣ
4. Χρίστος ΠηλακούταςΕκπρόσωπος ΔΣ
5. Άντρεα Ραφαηλία ΛουκάΜέλος
3. Επιτροπή
Επαγγελματικής Επιμόρφωσης
Συγκροτήθηκε στις
15/1/20
1. Κίκα ΧατζηστάθηΠρόεδρος
2. Άντρια ΛωρήΓραμματέας
3. Μαρία ΧριστοπούλουΕκπρόσωπος ΔΣ
4. Ραφαέλλα ΚασπαρήΜέλος
5. Έλενα ΤσίγκηΜέλος
6. Χριστιάνα ΙωαννίδουΜέλος
4.Επιτροπή Ιδιωτών
Συγκροτήθηκε στις 21/1/20               
1. Άννα ΘεοδούλουΠρόεδρος
2. Κυριακή ΠάμπουλουΓραμματέας
3. Σκεύη ΦιλίππουΕκπρόσωπος ΔΣ
4. Κίκα ΧατζηστάθηΜέλος
5. Μαρίνα ΧαρήΜέλος
6. Ανδριάνα ΚυριάκουΜέλος
7. Χαράλαμπος ΚουτρουζάςΜέλος
5. Επιτροπή Νομικών Θεμάτων
Συγκροτήθηκε στις 9/3/20
1. Λία ΧατζηγεωργίουΠρόεδρος
2. Κάκια ΠετεινούΓραμματέας
3. Φώφη ΚωνσταντινίδουΕκπρόσωπος ΔΣ
4. Θόη Φωτίου-ΑσβεστάΜέλος
5. Σίσυ ΦιλιππίδουΜέλος
6. Επιτροπή ESLA
Συγκροτήθηκε στις 3/2/20                       
1. Μαρία Κυριάκου-ΣολομωνίδουΠρόεδρος
2. Ηλιάδα Πάμπουλου-ΣαλούμΓραμματέας
3. Φώφη ΚωνσταντινίδουΕκπρόσωπος ΔΣ
4. Λία ΧατζηγεωργίουΜέλος
5. Δέσπω ΜηναΐδουΜέλος
6. Ιωάννα ΧαραλάμπουςΜέλος
7. Επιτροπή ΥΠΠΑΝ
Συγκροτήθηκε στις 18/1/20
1. Σίσυ ΦιλιππίδουΠρόεδρος
2. Ευγενία ΜηνάΓραμματέας
3. Χρίστος ΠηλακούταςΕκπρόσωπος ΔΣ
4. Ευάγγελος ΤσιαρτσιανίδηςΜέλος
5. Μαρίνα ΛάμπουΜέλος
6. Νάγια ΛεοντιάδουΜέλος
7. Νίκη ΠροδρομίτουΜέλος
8. Φωτεινή ΚουτσούΜέλος
8. Επιτροπή Υγείας
Συγκροτήθηκε στις 9/1/20
1. Ελένη ΖήνωνοςΠρόεδρος
2. Μαρία ΛοΐζουΓραμματέας
3. Μαριάννα Χριστοδούλου-ΝτεβλετιάνΕκπρόσωπος ΔΣ
4. Σκεύη ΦιλίππουΕκπρόσωπος ΔΣ
5. Μαρίνα ΧαρήΜέλος
6. Έλενα ΓιάγκουΜέλος
9. Επιτροπή Νέων Επαγγελματιών
Συγκροτήθηκε στις 30/3/21
Έλενα ΑλωνεύτηΠρόεδρος
Νάτασα ΚωνσταντίνουΓραμματέας
Φώφη ΚωνσταντινίδουΕκπρόσωπος ΔΣ
Χρίστος ΠηλακούταςΕκπρόσωπος ΔΣ
Κυριακή ΠάμπουλουΜέλος
Κωνσταντία ΠλαστήραΜέλος
Χριστίνα ΙωάννουΜέλος
  • Για τις αρμοδιότητες των Επιτροπών Εργασίας κάντε κλικ εδώ.
  • Για τον τρόπο λειτουργίας των Επιτροπών Εργασίας κάντε κλικ εδώ.